Dlaczego my

Czym się zajmujemy

Pomagamy zwiększyć sprzedaż

Ponad 13 lat doświadczenia w marketingu, public relations, IT i sprzedaży, a także nieustanny rozwój pozwalają nam osiągnąć wyznaczone cele i obierać nowe. Generujemy leady oraz sprzedaż, poprawiamy widoczność w wyszukiwarce, budujemy wizerunek oraz świadomość marek.
Feature Box Image
Na co możesz liczyć
Wdrożymy adekwatne narzędzia marketingu, które ułatwią rozwój Twojej firmy w internecie.
Feature Box Image
Odważne decyzje, bliska współpraca, szczerość, uczciwość oraz wykonywanie zadań z wielką pasją, to nasze najwyższe wartości. Zadbamy o to, by Twoja firma rozwijała się i zwiększała zyski.
foto-loading

Oferujemy usługi e-marketingowe i e-PR-owe, które wspierają rozwój marek naszych Klientów

Pomagamy firmom w zwiększaniu świadomości wśród konsumentów, generowaniu ruchu na stronach internetowych, pozyskiwaniu potencjalnych klientów. Nasze działania wspierają sprzedaż poprzez dostarczanie usług marketingu internetowego.

Nasze wartości

Myślimy przyszłościowo
Jesteśmy dociekliwi i otwarci na nowe trendy i technologie, myślimy przyszłościowo. Rynek cechuje się zmiennością, zwłaszcza w kwestii digital marketingu.
Pasja
Nasza praca jest przede wszystkim naszą pasją, zatem do zadań podchodzimy z pełnym entuzjazmem! Wierzymy, że dzielenie się entuzjazmem i pasją pomaga w osiągnięciu zwycięstwa i w walce z wszelkimi trudnościami.
Zależy nam na długofalowej współpracy
Dzięki długofalowej współpracy jesteśmy w stanie poznać dokładnie specyfikę branży każdego Klienta. Dlatego w relacjach biznesowych stawiamy przede wszystkim na otwartość i szczerość. Z doświadczenia wiemy, że dzięki współpracy opartej na uczciwości i wzajemnym zrozumieniu możemy odnieść sukces!
Dobrze się bawimy
Marketing internetowy i e-PR to poważna sprawa, ale to nie znaczy, że nie możemy bawić się przy tym dobrze 🙂
Jak działamy

Jak wygląda współpraca z nami?

01
Bezpłatna konsultacja marketingowa

Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem współpracy jest przeprowadzenie bezpłatnej, wstępnej analizy Twojego biznesu, która pomoże nam poznać Twoją firmę/branżę, jak i problem marketingowy.

Przedstawienie oferty
02

Po przeprowadzonej analizie marketingowej oraz ustaleniu budżetu na działania e-marketingowe i/lub e-PR-owe, przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy. 

03
Podpisanie umowy

Po Twojej akceptacji warunków współpracy prześlemy umowę na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem. Nie zwiążemy Cię umową na czas określony, na pół roku, czy na rok. W każdej chwili możesz zrezygnować. Jesteśmy pewni swojej pracy. Wystawiamy F-VAT po miesiącu współpracy.

Brief i określenie celów
04

Następnym krokiem jest uzupełnienie briefu, jak i wspólnie wyznaczenie celów na najbliższy miesiąc. Poprosimy Cię także o dane dostępowe.

05
Stworzenie strategii marketingowej

To etap, w którym stworzymy dla Ciebie dedykowaną strategię marketingową, która wyznaczy drogę oraz sposób osiągnięcia wyznaczonych celów.

Realizacja strategii
06

Po określeniu i omówieniu strategii marketingowej, ruszymy z realizacją na rzecz Twojej firmy.

Poznajmy się

Osoby reprezentujące

0+

Lat doświadczenia

0+

Wypitych litrów kawy