Jak wygląda współpraca

Nasze wartości

Myślimy przyszłościowo
Jesteśmy dociekliwi i otwarci na nowe trendy i technologie, myślimy przyszłościowo. Rynek cechuje się zmiennością, zwłaszcza w kwestii digital marketingu.
Pasja
Nasza praca jest przede wszystkim naszą pasją, zatem do zadań podchodzimy z pełnym entuzjazmem! Wierzymy, że dzielenie się entuzjazmem i pasją pomaga w osiągnięciu zwycięstwa i w walce z wszelkimi trudnościami.
Zależy nam na długofalowej współpracy
Dzięki długofalowej współpracy jesteśmy w stanie poznać dokładnie specyfikę branży każdego Klienta. Dlatego w relacjach biznesowych stawiamy przede wszystkim na otwartość i szczerość. Z doświadczenia wiemy, że dzięki współpracy opartej na uczciwości i wzajemnym zrozumieniu możemy odnieść sukces!
Dobrze się bawimy
Digital marketing i e-PR to poważna sprawa, ale to nie znaczy, że nie możemy dobrze się bawić 🙂
Jak działamy

Jak wygląda współpraca z nami?

01
Bezpłatna konsultacja marketingowa

Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem współpracy jest przeprowadzenie bezpłatnej, wstępnej analizy Twojego biznesu, która pomoże nam poznać Twoją firmę/branżę, jak i problem marketingowy.

Przedstawienie oferty
02

Po przeprowadzonej analizie marketingowej oraz ustaleniu budżetu na działania e-marketingowe i/lub e-PR-owe, przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy. 

03
Podpisanie umowy

Po Twojej akceptacji warunków współpracy prześlemy umowę na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem. Nie zwiążemy Cię umową na czas określony, na pół roku, czy na rok. W każdej chwili możesz zrezygnować. Jesteśmy pewni swojej pracy. Wystawiamy F-VAT po miesiącu współpracy.

Brief i określenie celów
04

Następnym krokiem jest uzupełnienie briefu, jak i wspólnie wyznaczenie celów na najbliższy miesiąc. Poprosimy Cię także o dane dostępowe.

05
Stworzenie strategii marketingowej

To etap, w którym stworzymy dla Ciebie dedykowaną strategię marketingową, która wyznaczy drogę oraz sposób osiągnięcia wyznaczonych celów.

Realizacja strategii
06

Po określeniu i omówieniu strategii marketingowej, ruszymy z realizacją na rzecz Twojej firmy.