Szkolenia biznesowe

Postaw na rozwój!

Zapoznaj się z naszą ofertą na szkolenia online dla Ciebie oraz Twoich pracowników.

Feature Box Image
Employer Branding w mediach społecznościowych i w Internecie
Employer Branding jest koncepcją, która już dawno nabrała rozpędu w świecie biznesu. Jest to proces promowania firmy lub organizacji jako pracodawcy. Employer branding pomoże Ci zatrudnić odpowiednich pracowników, stworzyć silną kulturę firmy, a nawet obniżyć koszty marketingu. Posiadanie renomowanej marki pracodawcy jest koniecznością w strategii organizacji, ponieważ pomaga firmom rekrutować lepszych kandydatów, zmniejszać koszty zatrudnienia i marketingu oraz poprawić produktywność.
Feature Box Image
Efektywna komunikacja w biznesie. Budowanie relacji.
Komunikacja w biznesie, to proces wymiany informacji między osobami w firmie, jak i poza jej obszarem. Skuteczna komunikacja, to sposób interakcji pracowników i kierownictwa w celu osiągnięcia celów organizacyjnych. Celem szkolenia jest doskonalenie praktyk organizacyjnych i redukcja błędów komunikacyjnych.
Feature Box Image
Wizualizacja danych w raportach i prezentacjach. Wykresy, diagramy i infografiki.
Wizualizacja danych, to proces przekształcania zbiorów danych i metryk na wykresy, grafiki. Wynikowa wizualna prezentacja danych ułatwia identyfikowanie i udostępnianie w czasie rzeczywistym trendów, wartości i nowych spostrzeżeń na temat prezentowanych informacji.